Aivaro Mercedes Benz W124 a.k.a. pussy magnet
Aivaras
Я здесь Цар и Бог

Money: 288.74€
04-06-2014 23:26 PM

İmage
Sveiki skaitytojai, su Jumis aš, Aivaras, ir artimiausias kelias minutes praleisime kartu. Istorija
su mersiuku prasidejo, kai man labai reikėjo econo-daily car'o. Kadangi visi žino, kad su golfais aš
nedraugauju, tai į jų pusę net nebuvo žiūrima. Tada atsiminiau, kad senai, labai senai, turėjau W124
dyzeliuką, kuris man paliko teigiamą įspūdį. Nieko nelaukęs nėriau į skelbimus ieškant tinkamiausio
varianto - svarbiausias kriterijus buvo kėbulas, nes kaip žinia, mersai labai pūna. Po beveik mėnesio
paieškų iškrito manasis variantas - 1991 metų gamybos 250d, kauliniu kėbulu ir leisgyve važiuokle.
İmage
Kurį laiką važinejau su stocku, iki kol galutinai numirs važiuoklė, o tuo tarpu buvo ieškoma naujų
amortizatorių ir spyruoklių. Nu žodžiu, pagaliau nusidropinau mersą ir cruise'inau po rajoną su stockiniais
R16 lietnykais.
İmage
İmage
Taip pravažinejau kone mėnesį, jei nedaugiau, kol pagaliau radau tinkamus ratus - R16
Zender Sport su šiek tiek didesne palange negu įprasta. Tačiau tie ratai buvo UK'uose ir jų kaina nebuvo
labai priimtina. Susirašius su pardavėju pavyko kainą numušt ant poros šimtų svarų, bet vis dar liko
transportavimo klausimas. Galiausiai ratai atsidūrė pas mane, nupirkau padangas ir sukroviau ant
mašinos. Vaizdas buvo net geresnis, negu tikėjausi - ratai arkas užpildo nuostabiai, nerubina, nekliūna
niekur ir dar savaime seksualiai išsiskietė po pora laipsnių.
İmage
İmage
İmage
İmage
Tačiau čia dar ne pabaiga, dar laukia daug darbų prie merso. Neatskleisiu kokių, kad liktų šiokia tokia intriga. Aivaras out.

İmage
(This post was last modified: 04-06-2014 23:58 PM by Aivaras.)

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)