BMW E39 545i [M-tech]
Korniz_
E320CDI Power. <3

Money: 3,883.98€
05-12-2014 08:53 AM

Sveiki visi!

Taigi dauguma mane žinote, tad kibsiu prie reikalo. Smiling
BMW E39 fanas esu gana seniai, tad susitaupęs tam tikra pinigų suma t.y. 8000litų nusipirkau bmw e39 facelifta, stovis buvo įdealus, tik po kiek laiko sudegė sankaba, tad dėjau nauja.
İmage
Pardavęs kelias kitas mašinas pradėjau po biški dėti tiuningines dalis ir stengiaus išlaikyt ko daugiau stock clear modelio. Smiling
İmage
Po biški buvo tobulinamas, daromas į kuo gražesni, kad kuo labiau išsiskirtu iš minios...
İmage
Na bėgant laikui pradėjo atsibosti senos dalys, sugalvojau įdėti Pre-Facelift modelio priekines lempas, variklis tapo per silpnas, tad skelbimuose Anglijoje radau sudaužyta f10 ir kaip aišku nupirkau variklį. Smiling
İmage
Na tobulinau tobulinau, stengiaus išlaikyt tokia, kad taptu kasdienine mašina, pilt tūrėjau už ką, tad šiomis dienomis atrodo šitaip:
Tęsinys kitame post....

İmage
İmage
İmage
Na turbūt kaikurie galvoja, kad į šy automobili įdėta nedaug darbo, bet dėja smarkiai klystat. Į šia mašina buvo įdėta daug žmonių dalių, ypač daug dėkoju SGdesign už jo rankomis kurtas dalis, dėkoju visiem už kritikas ir taip toliau.. Na kaikuriems tai atrodo negraži mašina, bet tiesiog supraskite, kad kiekvienas daro pagal savo skonį.. Turbūt kyla klausimas kodėl nepalikau facelifto? Na tiesiog tas įvaizdis kiek pabodo ir radau nebrangiai visa paketa, tad nusprendžiau uždėti ir nepasigailėjau, man atrodo gražiai viskas įdealu, viskas tinka. Smiling

Taigi tiek, su jumis buvo Kornelijus su savo E39. Smiling

İmage
Žmonių gyvenimas, skirtas tiktai malonumams, be sveiko proto ir dorovės neturi jokios vertės.
(This post was last modified: 05-12-2014 08:53 AM by Korniz_.)

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)